KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 4638514
nr 463 8514
Gravyrer
Ett par, 1800-tal, Jakthundar, ca 55 x 75
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 april 2007
kl 17:51:26
500 kr
500 kr
600 kr
600 kr
650 kr